ETQA Sp. z o.o została założona w październiku w 2008 przez Prezesa Andrzeja Juszczyka.

 

Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją produktów spożywczych suchych, chłodzonych oraz mrożonych do Klientów detalu tradycyjnego oraz gastronomii. Nasz katalog produktów to 3 500 pozycji wiodących marek najwyższej jakości polskich producentów oraz z różnych części świata cieszących się zaufaniem konsumentów. Dumą naszą jest stworzona własna marka Quallita. Podążamy za rynkiem i stale udoskonalamy naszą ofertę, wychodząc na przeciw zmieniającym się potrzebom współczesnych konsumentów. Nie są nam obce pojawiające się nowe trendy.

Klient jest dla nas zawsze w centrum uwagi. Naszym Klientom zabezpieczamy wsparcie sprzętowe do przechowywania produktów mrożonych oraz urządzenia gastronomiczne wspierające prowadzenie biznesu. Priorytetem dla nas są długofalowe, latami budowane relacje zarówno z Partnerami dostawcami jak, również z naszymi Kontrahentami osiągając obopólne korzyści.

Nasze ogromne doświadczenie i zdobytą wiedzę ze współpracy z liderami producentów oraz z całej branży wykorzystujemy na podnoszenie poziomu świadczonego serwisu oraz efektywne zarządzanie sprzedażą. Stawiamy na profesjonalizm ciągle podnosząc poziom poprzez szkolenia naszego zespołu pracowników.

Nasi Przedstawiciele Handlowi ciekawi nowych smaków na co dzień korzystają ze współpracy z najlepszymi mistrzami kulinarnymi. Kładziemy nacisk na dostępność. Świadczymy serwis przez 6 dni w tygodniu.

Nasze atuty to: nowoczesność w infrastrukturze, zwiększany i odnawiany tabor dedykowanych samochodów dostawczych, magazyn logistyczny o zdolności magazynowania ponad 5,5 tys. palet produktów suchych, 300 chłodzonych oraz  2,5 tys. mrożonych a także rozwiązania informatyczne na miarę XXI wieku.

Nasza wybudowana w oparciu o najnowsze technologie inwestycja z 2020 roku zlokalizowana jest w strefie ekonomicznej co znacząco wpływa na proces logistyczny. Przy tak dynamicznym rynku dotrzymujemy kroku najlepszym w branży. Reagujemy także na niezależne sytuacje światowe tj. np. covid wdrażając niezbędne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa czy wojna w Ukrainie odpowiadając na potrzeby . 

 

Rozwijamy naszą firmę w sposób zrównoważony wobec Konsumentów oraz środowiska naturalnego. Naszym celem jest stać się wiodącym dystrybutorem na terenie naszego działania oraz jedynym słusznym wyborem dla nowoczesnych sklepów oraz lokali gastronomicznych.