Wydarzenia

Obecnie Violife wprowadziło nowe pierogi wegańskie w 4 wariantach pierogi cappelli orkiszowe z brokułem prażonymi migdałami i serem Violife Creame, orkiszowe cappelli z gotowanym burakiem i białym serem greckim do gotowania Violife, cappelli z fasolą, grillowaną papryką i mozzarella Violife oraz capelli z dynią, soczewicą i serem Violife Prosociano.

Produkty Violife są zdrową wegańską alternatywą produktów nabiałowych. W naszej ofercie można odnaleźć wiele wegańskich serów w tym Violife Prosociano wegański odpowiednik sera parmezan, jest idealny do posypania, wykańczania lub podawania jako dodatek. Idealny do pizzy, makaronów, nadziewanych grzybów, parmezanu z bakłażana, serowego pieczywa czosnkowego i nie tylko. Świetne również na zimno, do sałatek, podawane z boku lub w formie bufetu.

Obecnie weganizm stał się czymś więcej niż dietą, ludzie zwracając większą uwagę na środowisko, wybierając produkty wegańskie. Produkty Violife są odpowiedzią na dzisiejsze trendy i potrzeby, produkty Violife są zdrową alternatywą i sprawdzają się idealnie w zastosowaniach kulinarnych równie dobrze jak tradycyjny nabiał. W naszej ofercie można odnaleźć idealną alternatywę dla sera cheddar marki Violife, ale bez nabiału! Pokrojony lub w bloku produkt, idealny do kanapek na ciepło, zimno i z grilla, burgerów, tacek delikatesowych, bufetów i nie tylko!

Ruszyliśmy ze szkoleniami i prezentacjami, jeszcze On Line ale z wielkim zaangażowaniem. W pierwszym szkoleniu w tym roku była firma Nestle Professional z nową linią produktów wegańskich i wegetariańskich Garden Gourmet…

Dowiedz się więcej

W walce z rakiem wspiera Go nasz pracownik Robert Bułka. Jest to już drugi rok z rzędu inicjatywy Roberta na tak szczytny CEL. Robert wyrusza  11.07.2020 w trasę rowerową dookoła Polski aby pomóc 3,5 letniemu Michałkowi . Zaplanowane ma do przejechania 3 300 km. Małemu bohaterowi niezbędne jest nasze wsparcie ! W naszej firmie  wszelkie inicjatywy i aktywności we wspieraniu potrzebujących są bardzo WAŻNE. Jesteśmy dumni ,że mamy w zespole takich ludzi jak Robert. Nasza działalność  biznesowa -kompleksowa obsługa Klientów w kanale HoReCa oraz detal we wszelkie niezbędne produkty spożywcze : suche oraz mrożone mocno sprzyja zaangażowaniu w działalność charytatywną. Trzymamy mocno kciuki za sukces Roberta i Michałka ! Przyłącz się i TY i pomagaj razem z ETQA  Sp. z o.o ! Link do zrzutki: https://www.siepomaga.pl/zycie-michalka Aukcja charytatywna: https://charytatywni.allegro.pl/rower-teamraider-29-dookola-polski-dla-michalka-i12472567 Aktualny podgląd trasy: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=194CTjYlr1y-F3LcerY2gBVOUTbqHR3fF&ll=52.25646478642038%2C20.930351027968317&z=7

10/21
Szybki kontakt!
+
Wyślij!